האנשים מאחורי

roy

רועי יצחקי – מייסד ומנכ"ל היקב.

הקים את היקב בשתי ידיו עוד במהלך לימודי התואר בכלכלה, הקדיש את כל מרצו וכישוריו לניהול היקב והוביל אותו להצלחה משגשגת בארץ ובעולם. במהלך השנים הקים רועי יקב נוסף, יקב מאיה וחברת הפצה וייבוא המתמחה בשיווק יינות בוטיק לאחרונה הוסיף רועי לרשימת עסקיו גם דוכני יין- meet wine ובכך נכנס לתחום הקמעונאות.
רועי פתח את יקב טוליפ בגלל אהבתו הגדולה ליין והחליט להקים את העסק בכפר תקוה על מנת לממש את הערכים עליהם הוא גדל, תרומה לקהילה.
"אני חי, נושם וישן עם עבודתי ביקב… יקב טוליפ הוא כמו ילדי הבכור שנולד  והיום הוא כבר ילד בוגר שצבר חוויות והצלחות כבירות במהלך חייו"

 

david

דוד בר-אילן – יינן היקב.

דוד החל את הקריירה שלו כיינן בשנת 2001 והוא מתמחה בעשיית יינות איכות. במהלך השנים, עבד ביקבי בוטיק מהמובילים בארץ ובאוסטרליה.
דוד מלווה את גידול הכרמים באופן צמוד, מפקח על כל שלבי הייצור ויוצר את הבלנדים של היקב. דוד מוביל את סגנון היין של היקב – מודרני, עוצמתי ומרגש.
"יצירת היין ביקב טוליפ זו חוויה ותענוג- תענוג להיות מסוגל לייצר יינות משובחים ללא פשרות, וחוויה להיות חלק ממשפחה כל כך מיוחדת…"

 

lotan

לוטן ויסמן- מנהלת שיווק וייצוא

לוטן אחראית על האסטרטגיה השיווקית של היקב, בניית המותג, ניהול והפקת החומר השיווקי ושיתופי פעולה עסקיים. בנוסף לוטן אחראית על כל מערך הייצוא הכולל מכירות במדינות השונות, אסטרטגיית בניית מותג בכל מדינה,אירועים וניהול מועדון הלקוחות בארה"ב.

"העבודה ביקב מאוד מאתגרת ומגוונת, זה מרגש לראות שתעשיית היין הישראלית מתפתחת ובונה לעצמה שם עולמי, אבל הסיפוק הגדול ביותר הוא העבודה לצד חברי כפר תקוה שממלאים אותי באושר כל יום מחדש"

lital

ליטל רוט – מנהלת קשרי לקוחות

ליטל אחראית על מרכז המבקרים כולל תיאום והדרכת קבוצות ופרטיים. בנוסף לכך, אחראית ליטל על מועדון Prestige של היקב ועל תחום מארזי השי שמציע היקב לחברות ופרטיים.
"זכות לשלב בין שתי אהבות גדולות שלי – יין ואנשים. הדרכת הקבוצות ואירוח מבקרים ביקב, קבועים וחדשים כאחד, לצד עבודה עם חברי כפר תקווה והיין הטוב גורמים לי לקום כל בוקר עם חיוך לעבודה…".

 

 

חברי כפר תקווה

היקב מעסיק כדרך קבע מספר חברים מכפר תקווה, שהפכו לחלק אינטגרלי ממשפחת היקב. בנוסף, מעסיק היקב עוד עשרות חברים במסגרת פרויקטים ועבודות מזדמנות במהלך השנה וכל זאת לשם שמירה על רוח התרומה לקהילה.
חברי הכפר המועסקים ביקב, משתלבים בין היתר, בתהליכי הייצור, הביקבוק והאריזה, אחראים על אחזקת מרכז המבקרים, מסייעים בהרכבת מארזי שי ללקוחות היקב בחגים ועוד.

חברי הכפר המועסקים ביקב:

 

Natahn

נתן כנעני

נתן, הקמע והנשמה של יקב טוליפ, הצטרף ליקב טוליפ ביום הראשון להקמתו וממשיך איתנו מאז ועד היום. נתן עוזר בכל עבודות היקב ומפיץ אור ושמחת חיים בקרב עובדי היקב ומבקריו.
בזמנו הפנוי, אוהב נתק'ה לרכב על סוסים, לטייל, ללמוד בבית הספר ועוד.

 

Maria

מריה גנין

מריה אחראית על מרכז המבקרים ואחזקתו. בזכות הרצינות, היסודיות והאחריות שמגלה מריה, מרכז המבקרים שלנו תמיד מסביר פנים והיא דואגת לקבל כל אורח בחיוך רחב ונדיבות. בנוסף אחראית מריה על תחום מארזי השי ובונה בחריצות ביחד עם עזרה מחבריה את מארזי השי לחברות השונות.
בזמנה הפנוי, אוהבת מריה לאפות, לעשות הליכות ולבלות עם חבריה.

 

Aviv

אביב הספל

אביב, יד ימנו של מנהל התפעול ביקב. מסור ואחראי, תמיד מתנדב ורוצה לעזור. אביב אחראי על עבודות ייצור ותפעול שונות ביקב ולוקח חלק פעיל ועצמאי בתהליכי הביקבוק והאריזה.
בזמנו הפנוי, מתנדב בבית הקפה של כפר תקווה כמלצר, רוכב על אופניים, הולך לבית הספר ומתנדב פעם בשבוע בצה"ל.

 

Doni

דוני  ליוור

דוני  מתמחה בתהליך ייצור היין מביקבוק ועד מיון ענבים הוא תמיד שם לדאוג שנעמוד בלוחות הזמנים. דוני בעל מוסר עבודה גבוה במיוחד ותמיד מוכן לעזור בכל תחום אפשרי.
בזמנו הפנוי אוהב לשחק באולינג, לרכב על סוסים ולבלות עם חבריו.

 

ארד טובי

ארד נמצא בצד הייצור והתפעול של היקב הוא בעיקר נהנה לעבוד לצידו של פאיז מנהל העבודה וללמוד ממנו כמה שאפשר.
בזמנו הפנוי ארד בעיקר אוהב לשמוע מוסיקה ותמיד שר ביקב.