טעימות יין בצפון

סיורי טעימות יין בצפון יעשירו את עולמכם בכל הנוגע לתרבות היין, ילמדו אתכם כיצד לשתות יין נכון וכמובן – יעלו חיוך גדול על פניכם. בין אם מדובר בחגיגת יום הולדת, הרמת כוסית לחג או דייט שגרתי עם בן הזוג, בקבוק יין בעל ארומה יוקרתית ילווה אירועים אלו ורבים אחרים. כמו כן, תוכלו להעשיר את הידע שלכם על תעשיית היין בארץ ועל אופן הייצור של היינות. כיצד? על ידי השתתפות במפגשי טעימות היין של יקב טוליפ. צוות ההדרכה שלנו ישמח להסביר לכם על תרבות היין הישראלי. בנוסף, תוכלו לקבוע את כמות הטעימות במפגש. כך, תוכלו להתרשם ממבחר בקבוקי היין המרשים שברשותנו – ואף לרכוש אחד מהם.

 

טעימות יין בצפון: פרמטרים שונים להתרשמות מהיין

בקבוק יין איכותי ילווה אותנו במגוון חגיגות ושמחות – פרטיות ועסקיות כאחד. אין זו הפתעה כלל, הרי הרמת כוסית היא חלק בלתי נפרד מכל מעמד מרגש. כמו כן, נתאמץ להתאים את סוג היין לאופי הארוחה שאנו מכינים – כך שהאורחים יקבלו חוויה חושית מרשימה ככל הניתן. עם זאת, ידע זה איננו מספיק שכן תרבות היין בכלל וזו הישראלית בפרט מציעה עולם ומלואו. בשל כך, מומלץ ביותר להשתתף במפגשי טעימות יין מקצועיות; מפגשים בהם תרכשו ידע חשוב ביותר על תחום זה.

מפגש טעימות יין מתבסס על מספר שלבים עיקריים: החל מאופן המזיגה של היין לכוס, התרשמות מהמראה של היין, הגוון שלו ועד הצלילות המשתקפת. בהמשך, תלמדו כיצד להריח את המשקה בכוס. וזאת, בזכות אדי היין העולים מהכוס. שלב חשוב נוסף כולל, כמובן, את הטעימה של היין בפה. החל מהריח, הטעם ועד העפיצות של היין – התרשמות זו תתבסס על מגוון פרמטרים.

 

עולם ומלואו – ביקב טוליפ

טעימת יין מקצועית כוללת מספר שלבים עיקריים, כאשר המראה, הנראות בכוס ועד הטעם עצמו וגלגול היין בפה הם משמעותיים ביותר. מעוניינים להשתתף במפגש טעימות יין מקצועי ומקיף? אתם מוזמנים ליצור קשר עם יקב טוליפ. ביקור במרכז המבקרים שלנו יחשוף אתכם לתרבות יין מרשימה. כמו כן, תזכו להכיר מקרוב את מודל ההעסקה שלנו הכולל שיתוף פעולה עם חברי קהילת כפר תקווה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.
0
דילוג לתוכן