יקב בוטיק מיוחד בצפון

מה מציע יקב בוטיק בצפון ? שלל חוויות ומפגשי הדרכה מקצועיים, מרשימים ומהנים! החל מסדנאות יין, מפגשי טעימות של יין לצד ביקור בחנות המתנות של היקב – אירועים אלו יחשפו אתכם לתרבות היין הישראלית המצליחה. היום כבר מדובר בעובדה ברורה לכל: יין הוא הרבה מעבר להרמת כוסית בחג או בימי הולדת. מדובר בעולם ומלואו! אם אתם מעוניינים להשתתף באחד ממפגשים אלו, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם יקב טוליפ. יקב זה, הממוקם בכפר תקווה, מייצר למעלה מ-300,000 בקבוקי יין בשנה ומוכר אותם לקהלים רבים בארץ ובעולם. לאור הניסיון הרב שלנו בתחום זה, אנו מציעים הדרכות יין מקצועיות ומהנות.

 

יקב בוטיק בצפון: מפגש רומנטי למגוון קהלים

רבים מאתנו מחזיקים בשאיפות שונות: החל מרכישת השכלה ועד חיפוש אחר מקצוע יוקרתי – אין ספק שמדובר ביעדים חשובים ביותר. במקביל לכך, רבים מאתנו מעוניינים לחפש זוגיות מאושרת ומאוהבת; קשר תומך אשר יוביל לחתונה בבוא הזמן. התחלתם לצאת לאחרונה ומחפשים מקומות חדשים לבלות בהם? במקום לחזור לאותו הפאב השכונתי ולמסעדה הרגילה, נציע לכם את הפתרון הבא: בילוי ביקב בוטיק.

כאשר אנו מדברים על ביקור ביקב בוטיק, הכוונה היא למשל להשתתפות במגוון סדנאות מרתקות בתוך מרכז המבקרים שלו; הדרכות בזכותן תוכלו ללמוד על אופן ייצור היין בפועל, לטעום אותו באופן מקצועי וכמובן – לשלב ארוחות טעימות לצד מפגשים אלו.

בבואכם ליצור קשר עם יקב הבוטיק, יש לתאם את תאריך המפגש, לציין את כמות המשתתפים שיגיעו למפגש ולהסביר האם אתם מעוניינים בטעימות או סדנאות יין. בהתאם להיבטים אלו ואחרים תוכלו לקבוע את המחיר לבילוי.

 

ערכי מצוינות וערכי יזמות

כדי לחגוג יום נישואין, את יום האהבה או דייט רגיל עם אהוביכם, אנו מזמינים אתכם לבקר ביקב טוליפ. מרכז המבקרים שלנו יחשוף בפניכם את התשוקה שלנו לייצור איכותי של יינות; ערכי מצוינות ורוח יזמות המוליכים אותנו קדימה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.
0
דילוג לתוכן