יקב מרכז מבקרים

ביקור בתוך יקב מרכז מבקרים יעניק לכם הצצה מרתקת אל מאחורי הקלעים של תרבות היין. לאורך השנים האחרונות, שתיית כוס יין הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. החל מפתיחת הבקבוק, מזיגתו לתוך כוס היין ועד השתייה שלו בחיק המשפחה והחברים – מדובר בטקס של ממש; בילוי מרענן המשפר את מצב הרוח. כדי לחקור מעט מה עומד מאחורי הליך הבקבוק של היין, אנו מזמינים אתכם לפנות אל יקב טוליפ. במסגרת הביקור במרכז המבקרים שלנו, תוכלו להתרשם מאופיו המרשים של היקב. כמו כן, תזכו לשמוע על הליך ייצור היין לצד סיפורים מרתקים אחרים מתחום זה.

 

מה כולל ביקור בתוך יקב מרכז מבקרים?

לא רק אהבה ניתן למצוא בין הכרמים. למעשה, אפשר להעמיק שם את הידע על תרבות היין. אכן, רבים מאתנו מסתפקים בכוס יין אחת (או שתיים) מדי ערב. הרי הרופא המליץ על כך! כמו כן, אנו נוהגים לשתות יין באירועים חגיגיים. וזאת, משום שמדובר במשקה טעים המחליק בקלות בגרון. כדי להעשיר את הידע שלנו בתחום היין, מומלץ לבקר במרכז המבקרים של יקב טוליפ. כך, תוכלו להפוך למוקד המסיבה הבאה – ולתאר את ייחודו של היין על כוס משקה.

מעוניינים לקבוע סיור במרכז המבקרים? תרצו לדעת מה כולל הסיור ביקב? בראש ובראשונה, המדריכים יסבירו על ההיסטוריה של היין ועל חשיבותו בחברה הישראלית. בהמשך, תשמעו על תהליך הייצור של היין ואף תטעמו ממנו. וזאת, לצד מבחר גבינות ולחמים טריים. כמו כן, תוכלו להתרשם מסוגי היינות השונים לצד המוצרים המשלימים לבקבוקי היין.

 

בקבוקי יין ומוצרים נלווים

יקב טוליפ, הפועל מזה כ-15 שנה, הוקם כחלק מהחזון היצירתי והערכי של משפחת יצחקי. במילים אחרות, צוות עובדי היקב חורטים על דגלם ערכי מצוינות, תשוקה לייצור יין ובמיוחד – דאגה לזולת. כמו כן, אנו מוכרים בקבוקי יין ייחודיים לצדם תוכלו אף לרכוש מוצרים נלווים כדוגמת יצירות אמנות של תושבי כפר תקווה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.
0
דילוג לתוכן