יין של תקווה

יין של תקווה

השנה יחגוג יקב טוליפ, אחד מהיקבים הישראלים הבולטים בארץ ובעולם  15 שנה לקיומו וזה זמן מצוין לספר את סיפורו הייחודי.

החזון של היקב היה ברור מיומו הראשון ב 2003,  יקב בוטיק איכותי בעל אג'נדה חברתית. את היקב הקימו משפחת יצחקי בכפר תקווה שבפאתי היישוב קריית טבעון.

כפר תקווה נוסד בשנות השישים של המאה שעברה במטרה לספק חיים מלאי יצירה משקמת ותקווה לאנשים בוגרים בעלי צרכים מיוחדים.

"בהתחלה חשבתי שאני עושה משהו טוב לקהילה כשאני מעסיק את אנשי הכפר ביקב" אומר רועי יצחקי , הבעלים ומנכל היקב, ומוסיף  "אבל מהר מאוד הבנתי אנשי כפר תקווה עושים לי טובה הרבה יותר גדולה.

היו גם חששות שאולי האג'נדה החברתית לא ממש מתחברת לשיווק יין אבל מהר מאוד הבנו שהקהל טועם ומרגיש ביינות שלנו לא רק איכות אלא את האהבה והתשוקה של כולנו ליין".

הרמת כוסית ביקב טוליפ

כיום יקב טוליפ הינו יקב בוטיק נחשב, המייצר יינות פורצי גבולות, ייחודיים ומקוריים שזוכים בלא מעט מדליות בתחרויות בינלאומיות ומגזינים בינלאומיים בעולם היין.

היקב משקיע ומפתח בשנים האחרונות שיטות וטכנולוגיות חדשות לגידול הגפן "אנו פונים יותר ויותר לשיטות עבודה שמאפשרות לכרמים להתבטא במלוא עצמתם. רכשנו ציוד חדיש שעוזר לנו לדייק את העבודה ביקב, אנחנו לומדים את הטבע והאדמה כל יום מחדש במטרה ליצור יינות מעודנים ומהודקים יותר" אומר יצחקי.

התשוקה ביצירת יינות ייחודים, נועזים ופורצי דרך, היא המובילה את היקב קדימה. רוח היזמות "הטוליפית", אומר יצחקי, מאפשרת לנו להמשיך להוביל ביצירתיות, בחדשנות, במקצועיות וברגישות ולהוכיח שגם עסק חברתי ואחריות חברתית יכולים להיות חלק מהצלחה עסקית.

 יקב טוליפ מקבל מבקרים בכל ימות השבוע מלבד שבת ונותן חווית טעימה מלאה בסיפורים טובים באווירה פסטורלית ומיוחדת. 

מרכז מבקרים יקב טוליפ, כפר תקווה, קרית טבעון, טל'

 04-9830573 NI.OC.YNERIW-LIPUT.WWW

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Font-size
Colors
FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.