הכרמים

התחנה הראשונה ביצירת יין באיכות גבוהה וללא פשרות
מימוש התשוקה ליצירת יין נועז, עם אמירה ייחודית, מתחיל במקום בו נפגש החזון עם האדמה. תפיסת המצוינות הובילה אותנו לביצוע שינוי עמוק בכרמים בהפיכתם לפורצי דרך.
בתחנה זו, המסע החדש יוצא לדרך, יין חדש נולד. ראשית בראשו של יינן היקב, דוד בר אילן, וממנו אל האדמה המכילה את הגפנים המשתרשים בה, הנאחזים ביצירה המופלאה העתידה להגיע.
במטרה לדייק את הייחודיות ולהעניק תוקף לאמירה האישית נבחרו אנשי המקצוע הטובים והמתאימים ביותר למימוש החזון. מחלקת החקלאות החדשה ביקב, פועלת במקצועיות ומומחיות בהנחיית פרופסור קוסטאס בקסטיאס- מומחה לגפנים, אומנות ומדע גידולי הגפן, לצד גיל שרון, המנהל את הכרמים.
בניצוחו של יינן היקב, הם אמונים על שיטות הגידול והנטיעות החדשות, אשר נבחרו בקפידה בראייה רחבה של גמישות מחד ודיוק ומקצועיות מאידך.

כרם גלעד - כפר יובל

גובה הכרם: 350 מ' מעל פני הים

זנים: קברנה סוביניון, מרלו, סירה, שיראז, גוורצטרמינר

סוג אדמה: בזלתית וטרה רוסה

מאפיינים: כרם המאופיין באוויר הקר המגיע מהחרמון ולבנון ובהפרשי טמפרטורות גבוהים בין הימים ללילות, דבר המאפשר הבשלה טובה ומלאה של הענבים

כרם מטע

גובה הכרם: 700 מטר מעל לפני הים

מגוון זנים: ויוניה, קברנה פרנק, מרלו

קרקע: טרה רוסה

מאפיינים: כרם אורגני ביו-דינאמי, ממוקם במורדות הר מירון, המניב ענבים עם טעמים עשירים מאוד, הבשלות ארוכות ואופטימליות.

כרם בן זמרה

גובה: 850 מטר מעל פני הים

זנים: סוביניון בלאן

קרקע: בזלת

מאפיינים: מיקום גבוה, טמפרטורות קרירות. הכרמים בוגרות מאוד דבר המאפשר קבלת טעמים עשירים וגוף לענב. אופטימלי לגידול ענבים ליינות לבנים איכותיים.

כרם פלאטו דלתון

גובה: 850 מ' מעל פני הים.

מגוון ענבים: סוביניון בלאן

קרקע: וולקנית

מאפיינים: כרם מבודד עם מיקרו-אקלים מעניין של טמפרטורות נמוכות, מושלג בתקופת החורף ואוויר יבש מאוד. תכונות אלו עוזרות במניעה טבעית של מחלות ושומרות היטב על הגפנים.

כרם צובה

גובה: 900 מ' מעל פני הים.

מגוון ענבים: מרלו

קרקע: טרה רוסה

מאפיינים: שילוב של גובה הכרם, כיווני הנטיעה וטיפול מסור בגפנים, מניבים מרלו אופייני שמשיג תוצאות פנטסטיות.

Font-size
Colors
FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.