img

יקב בוטיק

התשוקה ביצירת יינות ייחודים, נועזים ופורצי דרך, היא זו המובילה אותנו קדימה. רוח היזמות "הטוליפית", מאפשרת לנו להמשיך להוביל ביצירתיות, בחדשנות, במקצועיות וברגישות. יקב בוטיק מתמחה בהכנת סוגים ייחודים של יינות. וזאת, תוך ייצור כמות מסוימת של בקבוקי יין לאורך השנה. מדובר בעסק אינטימי וחוויתי המעניק ללקוחותיו חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת למבקרים בו. מעבר לכך, יקבי בוטיק שונים אף מעבירים סדנאות וסיורי יין מקיפים ומקצועיים – אך הסיור הייחודי שיקב טוליפ מעביר יעניק לכם חוויה אותה תזכרו עוד שנים רבות. מעוניינים לבקר ביקב בוטיק? מתכננים מסיבת יום הולדת או מפגש גיבוש מהעבודה? כדי להעצים את החוויה, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם יקב טוליפ ולהתעניין בשירותים השונים שהוא מציע. מידע חשוב על יקב בוטיק לאורך השנים האחרונות. תרבות היין הופכת לחלק בלתי נפרד מחיינו. לצד המפגשים משפחתיים או הרמת כוסית בעבודה, רבים מאתנו נהנים לשתות כוס יין משובחת לקראת הערב – בין אם לבד או בחיק החברים הקרובים. בהתאם לכך, ניתן לראות יותר ויותר מסעדות ובר יין המציגים סוגים שונים וטעימים של יינות. במרבית המקרים, יינות אלו מקורם ביקבי בוטיק החורטים על דגלם ייצור מוקפד של משקה אלכוהולי זה; ייצור השם את הדגש על איכות המוצר. ישנן הגדרות שונות המסבירות מהו יקב בוטיק: החל מכמות בקבוקי יין המיוצרים מדי שנה ועד ייצור סוגים מסוימים של יינות. מעבר לכך, יקבים אלו ידועים ביינות המשובחים שהם מייצרים. וזאת, בשל העובדה שהליך הייצור עומד בסטנדרט גבוה תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר. במקביל לכך, יקבי בוטיק רבים אף מציעים לקהל הרחב סיורים מודרכים וסדנאות יין מרתקות. כך, יקבים אלו מעניקים חוויה מלאה, מהנה וייחודית ללקוחותיהם. מעוניינים ליצור קשר עם יקב בוטיק ולקבוע סדנת יין? בבואכם ליצור קשר עם צוות היקב, רצוי לברר מספר דגשים עיקריים: החל מהכשרתו של המדריך, התכנים שיועברו לאורך הסדנא, משך הסדנא וכמות המשתתפים במפגש. כמו כן, רצוי לברר מהי כמות טעימות היין והאם הסדנא כוללת אוכל. להרחיב את האופקים בארץ נוסדו יקבי בוטיק שונים, אבל יקב טוליפ הוא יחיד ומיוחד. מעוניינים להתוודע לתהליכי ייצור היין? ברצונכם להתנסות בשתיית יין באופן מקצועי? כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר, להתעניין במגוון הסיורים והסדנאות שלנו ולקבוע את התאריך המתאים. נתראה בשמחות!

קנו עכשיו בקרו אותנו

היינות שלנו

img

פילוט קלב

img

ברזרה תרדס

img

ורפסא תרדס

img

פילוט תרדס

לכל היינות

יקבים בצפון

מימוש התשוקה ליצירת יין נועז, עם אמירה ייחודית, מתחיל במקום בו נפגש החזון עם האדמה. תפיסת המצוינות הובילה אותנו לביצוע שינוי עמוק בכרמים בהפיכתם לפורצי דרך

לחנות היין הכרמים שלנו
img

אירועי יקב טוליפ

אוהבים יין? הרשמו לאחד האירועים הקרובים שלנו

התאמת יין לאוכל – סדנה

תאריך התחלה : 5 פברואר

תאריך סיום : 5 פברואר

מיקום : מסעדת לימאני נמל קיסריה

התאמת יין לאוכל – סדנה

קרא עוד


הזמנות צד

תקרא פחות

Tulip World White

תאריך : 31 מאי

שעה : 10:00-15:00

מיקום : יקב טוליפ

Tulip World White

קרא עוד


כמדי שנה אנו מזמינים אתכם לחגוג איתנו את חג השבועות ותחילת הקיץ באירוע הכי לבן שיש!

תקרא פחות

הפרסים שלנו

יקב טוליפ, מייצר כ-300,000 בקבוקים בשנה, הנמכרים ברחבי ישראל ובמדינות רבות ברחבי העולם. יינות היקב זוכים לביקורות נלהבות ממבקרי יין ובפרסים ומדליות בינלאומיות

לכל הפרסים
img

כפר תקוה

כפר תקווה הינו בית ומקום לאנשים מיוחדים. זהו יישוב קהילתי המהווה מודל ייחודי בארץ ובעולם לקהילה שבה אדם עם מגבלות וצרכים מיוחדים יכול להתפתח ולממש את יכולותיו. הכפר הוקם בשנת 1964 ע"י האגרונום ד"ר זיגפריד הירש, על גבעות זייד שבעמק יזרעאל, סמוך לקריית טבעון.

בקרו אותנו
FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.